Aktuality

Posilujeme v oblasti vývoje FIORI

SAP FIORI jako nová platforma, určená pro vývoj aplikací a jako základní uživatelská platforma pro systémy S/4HANA, získává na důležitosti a C4U dále posiluje svůj tým v této oblasti.

Aplikacím, které rozšiřují možnosti standardních systémů S/4HANA a přenášejí naše dlouholetá řešení na mobilní zařízení, tak umožníme rychlejší vývoj a kvalitnější podporu.

Vývoj FIORI aplikací (a samozřejmě také velké množství standardních aplikací vyvinutých SAP) umožňuje našim zákazníkům používat řešení na mobilních zařízeních a v prostředí podporovaných internetových prohlížečů. Náš vývojový tým již realizoval a podporuje velké množství FIORI aplikací, které jsou používány u našich zákazníků. Příklady aplikací FIORI vyvinutých týmem C4U:

Mobilní řidič

Aplikace používaná řidiči pro správu dodávek koncovému zákazníkovi, evidenci dodávaných obalů, plateb v hotovosti, vráceného zboží a obalů. Aplikace online komunikuje s jádrem řešení, které pracuje v systému SAP DSD a SAP Transportation. Typické použití je na mobilním telefonu ve spojení s tiskárnou a s napojením na EET prostřednictvím centrálního systému SAP. 

OKO

Zobrazování stavu různých podnikových procesů na televizích - univerzální aplikace pro poskytování informací o stavu procesů většímu počtu zaměstnanců prostřednictvím televize.

Order taking

Aplikace pro pořizování prodejních zakázek a rezervací přímo u zákazníka.  

Zastavení linky

Monitor a evidenční systém pro řešení problémů na výrobní lince. Uživatel může na mobilním zařízení sledovat, reagovat a odsouhlasovat incident od jeho založení, posupné řešení až po úspěšné vyřešení.

Mobilní údržba

Aplikace pro mobilní údržbu navazuje na úspěšné řešení technologii SAP Workmanager. Tentokrát aplikace získá FIORI uživatelské prostředí a je tak otevřenější pro použití na dalších zařízeních v podnikové údržbě.