Mobilní aplikace pro sklad a výrobu

Řešení pro interní logistiku máme doplněno o vlastní konfigurovatelnou aplikaci pro práci s terminály čárového kódu, která online pracuje v řízeném skladu SAP.

V rámci řešení interní logistiky a výroby jsou některé procesy provozovány na mobilních průmyslových terminálech. Jedná se o odolná mobilní zařízení s relativně malým displejem, na kterém uživatel očekává optimální množství informací pro svoji práci.

Vyvinuli jsme aplikaci, která je kompletně provozovaná a nastavovaná v systému SAP S/4HANA nebo ERP, je optimalizovaná pro průmyslové internetové browsery (např. Enterprise browser) a pro konkrétní rodiny handheld terminálů jsou odladěna specifická chování - například mapování klávesových zkratek, spouštění zvuků z aplikace atd. Aplikace online pracuje s objekty v SAP, uživatel tedy v rámci fyzické manipulace aktualizuje data v centrální databázi.

Aplikace má několik variant a používá se pro práci v řízeném i neřízeném skladu, pro odvádění výroby, příjem materiálu z nákupu, expedování, mixování palet a další.